Make your own free website on Tripod.com

O nás...

Autoři těchto stránek se náhodou setkali v jednom internetovém diskusním klubu o středověku, kde zjistili, že by své společné zájmy a snad i dovednosti mohli spojit, aby vzniklo něco nového a užitečného. Protože je dělí značná vzdálenost, vznikaly stránky, aniž by jeden o druhém věděl, jak vypadá.

VIRTUÁLNÍ REDAKCE:

TROUBLE (1972) - technik (vystudoval VUT) a hatmatilkový šaman z Havířova, který má na svědomí grafickou podobu těchto stránek. Exhibuje se na nich především v oblasti hradní architektury se zaměřením na Moravu a v oboru heraldika. Jeho přáním je sjezdit všechny hrady a tvrze v širokém okolí a dát o tom na na Internet obšírnou zprávu. Mezi jeho další koníčky patří zákonitě historický šerm a poněkud anachronicky rychlá auta.

WOLFRAM (1970) - novinář (vystudoval FFUK), který počítačům sice moc nerozumí, ale snaží se zde alespoň uplatnit své kusé znalosti a kontakty ze studií a zkušenosti ze současné profese. Na stránkách se podílí, protože středověk ho zajímá a konečně si může psát, co chce. Rád si zastřílí z perkusní pušky, sbírá i maluje cínové vojáčky a své skromné obydlí v Praze postupně proměňuje v nepřehlednou knihovnu, v které se dokáže zorientovat jen on sám - alespoň někdy.

KDO CHODÍ NA NAŠE STRÁNKY?

Zde bychom rádi občas poreferovali o našich čtenářích. Ke dni 8.9.1998 jste nás navštívili 1216 krát, což je po šestiměsíčním působení průměr asi 7 návštěv za den. Pokud se chcete blíže podívat na statistiky návštěvnosti, nabízíme vám tento odkaz:

 

Get a free 5MB homepage at XOOM

 Co je rychlejší než pošta? Pěší kurýr! Abyste nemuseli moc daleko, je tu e-mail: (TROUBLE) roman_ickx@hotmail.com

(WOLFRAM) vlkodav@hotmail.com