Make your own free website on Tripod.com

 

(připravuje Trouble a Wolfram)

(To foreigners - all texts are still in Czech, but you can look at our pictures galery)

Je doba vánoc a bilancování...

"Nemám rád bilancování, ale na konci roku se to tak nějak patří. Našemu časopisu (to je drzost, co :-)) je už třičtvrtě roku a za tu dobu se z podvyživeného mimina pomalu rozrostl do mírně otésánkovských rozměrů. Čtenářům jsme nabídli 35 článků, z nichž ale bohužel jen menšina byla od přispěvovatelů, i když slibů ,že někdo něco napíše, jsem slyšel až hanba. Když si prolistujete archiv, zjistíte, že poměrně silně jsou zde díky Troublemu zastoupeny hrady. Já osobně jsem měl asi největší radost, když jsem konečně dokončil článek o nápisech na mečích. Mohli jste si ale třeba vyzkoušet výrobu inkoustu nebo se alespoň virtuálně juknout do muzea. Jestli bych tady chtěl něco změnit, tak by to byla větší orientace na zahraniční zdroje a původní prameny. Nebylo by však od věci zvýšit počet ilustrací, které jsou návštěvnicky asi nejvděčnější. To se ovšem ale znamená, že se na stará kolena budeme asi muset naučit kreslit. Leč jsme omezeni časově, jazykově i finančně, takže to bude asi chvíli trvat. Hodiny práce a to, kolik jsem za dobu od založení časopisu utratil za knihy, raději počítat nebudu." pokračování ve Wolframově článku.

Nenechte si ujít ani vánoční článek se spoustou pohlednic a obrázkovou přílohu všech obrázků, které se během roku vystřídaly na úvodní straně, kdo jsi všiml, že na počátku měsíce se vždy obrázek změnil :-))

Trouble

Aplikace Mr. Lin(x)

Poslední články:

Boj Třicíti (epizoda ze Stoleté války) (10.12.98) NEW

Na vánoční téma (10.12.98) NEW

Wolframova bilance (10.12.98) NEW

Obrázky úvodních stran (10.12.98) NEW

Templářský řád (13.11.98)

Hrady templářů na Moravě (13.11.98)

Inkoust ve středověku (10.11.98)

 

 Poznámka

Náš STŘEDOVĚK prochází svými úpravami i během měsíce, aktualizace stránek je velmi častá, proto rádi posíláme věrným čtenářům informace o změnách na jejich E-mailovou adresu. Můžete kdykoliv napsat, že máte také zájem a ihned vás zařadíme mezi naše "abonenty". Rovněž po dobrých zkušenostech s články našich čtenářů vítáme a upozorňujeme na možnost vaší aktivní spolupráce při tvorbě náplně periodika o STŘEDOVĚKU.

Get a free 5MB homepage at XOOM

Co je rychlejší než pošta? Pěší kurýr! Abyste nemuseli moc daleko, je tu e-mail: Trouble nebo Wolfram

 

TOPlist

Mám to! - WWW na Slovensku

TOP 20 CZ